Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do głosowania na ,,Podwórko NIVEA"

Już od 1 kwietnia lokalizacja zgłoszonego przez Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie placu zabaw przy ulicy Ludowej, weźmie udział  w ogólnopolskim głosowaniu Internautów. Konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie: http://www.nivea.pl/podworko

Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów,tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez społeczność.

Zachęcamy do wzięcia udziału w glosowaniu, od Ciebie zależy, gdzie powstanie Rodzinne Miejsce Zabaw.