Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Dzień Łabędzia - 21 czerwca 2015 r. - KONKURSY

Dnia 21 czerwca 2015 roku na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się impreza artystyczno – rekreacyjna pn. „Dzień Łabędzia” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta p. Jarosława Siekierko. Impreza ma na celu promocję miasta Wysokie Mazowieckie w regionie. Przewidziany jest bardzo ciekawy program związany z promocją herbu naszego miasta: konkursy tematyczne, występy dzieci i młodzieży,  koncerty zespołów muzycznych tj. Rock Przestępny, Bogdan Trojanek, Piękni i Młodzi, Andre.

Dodatkowe atrakcje to stoiska tematyczne angażujące dzieci oraz całe rodziny, stoiska z produktami regionalnymi i rękodziełem artystycznym, prezentacje stoisk firmowych/sponsorów, wesołe miasteczko oraz wiele innych atrakcji. Festyn o godz. 23:00 zakończy pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy mieszkańców miasta do wzięcia udziału w konkursach: plastycznym i literackim.