Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

I Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Podlasia w Wysokiem Mazowieckiem - 25 lipca 2015 r.

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie

Stowarzyszenie "MAZOVIA TEAM"

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

zapraszają na

I Międzynarodowy Wyścig Kolarski PODLASIE TOUR

I etap - 25 lipca 2015 r.

WYSOKIE MAZOWIECKIE - WYSOKIE MAZOWIECKIE (188 km)

START - ul. 1000-lecia (przy LO)

11:30 - prezentacja ekip

11:50 - start honorowy