DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Słucham Polskiego Radia Białystok w Wysokiem Mazowieckiem

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie

Miejski Ośrodek Kultury

zapraszają do

mobilnego studia Polskiego Radia Białystok.

Spotkajmy się 24 lipca (piątek) 2015 roku

na skwerze przy ul. Rynek Piłsudskiego

w Wysokiem Mazowieckiem

w godzinach 9:00 - 14:00  

Zapraszamy słuchaczy do podróży, sprawdzenia jakie atrakcje czekają na mieszkańców Podlasia w Wysokiem Mazowieckiem, a mieszkańców naszego miasta do wspólnej zabawy w studiu mobilnym, gdzie można zrobić sobie zdjęcie z prezenterem, posłuchać radia, a także wziąć udział w konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com