Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Słucham Polskiego Radia Białystok w Wysokiem Mazowieckiem

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie

Miejski Ośrodek Kultury

zapraszają do

mobilnego studia Polskiego Radia Białystok.

Spotkajmy się 24 lipca (piątek) 2015 roku

na skwerze przy ul. Rynek Piłsudskiego

w Wysokiem Mazowieckiem

w godzinach 9:00 - 14:00

Zapraszamy słuchaczy do podróży, sprawdzenia jakie atrakcje czekają na mieszkańców Podlasia w Wysokiem Mazowieckiem, a mieszkańców naszego miasta do wspólnej zabawy w studiu mobilnym, gdzie można zrobić sobie zdjęcie z prezenterem, posłuchać radia, a także wziąć udział w konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody.