Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Kurs fotografii

Podczas kursu poznacie m.in:

- podstawy obsługi aparatu,

- zagadnienia techniczne fotografii,

- zapoznanie z głównymi działami fotografii.

Cena kursu 100 zł miesięcznie.

Kurs odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

Szczegółowe informacje i  zapisy: tel. 884 84 89 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy do końca października br. Ilość miejsc ograniczona.