Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Bilety na kabaret SMILE sprzedane!

Wszystkie bilety na kabaret SMILE

zostały sprzedane!

Tym, którym udało się kupić bilet

przypominamy, że spotkanie z kabaretem SMILE

w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

dn. 11 marca br. o godz. 20:30.

Do zobaczenia!