Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Naszym paniom ogień nie straszny!

Spośród aż 347 prac, które wpłynęły na etap centralny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”, komisja doceniła cztery prace płci pięknej z Wysokiego Mazowieckiego.

- W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Oliwia Kozłowska – Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem,

Wyróżnienie – Marta Kalinowska – Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem.

- W kategorii osób dorosłych:

II miejsce – Iwona Kaczyńska – Instruktor koła plastycznego Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

Na szczeblu wojewódzkim, w kategorii gimnazjum, wyróżnienie otrzymała Natalia Sokołowska, uczęszczająca na zajęcia koła plastycznego MOK.

Wszystkim laureatkom gratulujemy przeciwpożarowej wiedzy!

Zdjęcia z strony: https://www.facebook.com/kppsp.wysmaz/

OLIWIA KOZŁOWSKA