Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Jerzy Robert Nowak gościem Klubu Miłośników Historii

Zapraszamy na spotkanie dnia 7 maja 2016 r. o godz. 18:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Wykład wygłosi prof. Jerzy Robert Nowak – polski historyk i publicysta, specjalizujący się w problematyce węgierskiej. Temat spotkania: Węgierska droga do zwycięstwa. Wstęp wolny!!!

Zapraszają:

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie