Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Warsztaty rozwoju osobistego

28 listopada 2017 (wtorek)
w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
od godziny 10.00 odbędą  się  warsztaty rozwoju osobistego z psychologiem, streetworkerem, doradcą zawodowym, specjalistami od emisji głosu, wizażu i autoprezentacji.

Gościem specjalnym będzie Bernadetta Krynica, poseł na Sejm, zasiada w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Zdrowia.

Zapraszamy osoby powyżej 60 roku życia.
Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia w MOK Wysokie Mazowieckie.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Dzień Dobry.