DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Film z półkolonii teatralnych "Lato w Teatrze" już do obejrzenia!

Lato już minęło, jednak chcieliśmy się z Wami podzielić wspomnieniami z półkolonii teatralnych organizowanych w wakacje w budynku OREW „Przystań” w Kostrach Noskach w ramach projektu „W pogoni za…” . Finał projektu w formie performance teatralnego odbył się w parku przy ul. Ludowej w Wysokiem Mazowieckiem. Te dwa tygodnie warsztatów spędzonych w gronie 24 dzieci głównie z terenu Gminy Nowe Piekuty i Szepietowo były dla nas – także trenerów i organizatorów- niesamowitą przygodą. Wspólnie przemierzaliśmy przez wyspy marzeń i krainy dźwięków. Pokonywaliśmy własne bariery, pracowaliśmy nad ciałem, gestem, mimiką i głosem. Inspirowani naszymi marzeniami stworzyliśmy niesamowite przedstawienie o zajączku szaraczku, który pomimo tego, że seplenił strasznie chciał zostać aktorem. Piosenka do przedstawienia powstała w ciągu 2 dni:) 

Wspominając te dwa tygodnie wspólnej pracy dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze działanie, zwłaszcza Gminie Nowe Piekuty i Panu Wójtowi Markowi Kaczyńskiemu, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Nowych Piekutach, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Wysokiem Mazowieckiem oraz Miastu Wysokie Mazowieckie i Panu Burmistrzowi Jarosławowi Siekierko.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu z półkolonii teatralnych https://youtu.be/w8Ve-4uKQZ8

Projekt „W pogoni za…” realizowany był przez Stowarzyszenie Pomocy Szansa w ramach programu Lato w Teatrze. Lato w teatrze jest programem Instytutu teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com