DESIGNED BY joomla2you

Aktualności

Film z półkolonii teatralnych "Lato w Teatrze" już do obejrzenia!

Lato już minęło, jednak chcieliśmy się z Wami podzielić wspomnieniami z półkolonii teatralnych organizowanych w wakacje w budynku OREW „Przystań” w Kostrach Noskach w ramach projektu „W pogoni za…” . Finał projektu w formie performance teatralnego odbył się w parku przy ul. Ludowej w Wysokiem Mazowieckiem. Te dwa tygodnie warsztatów spędzonych w gronie 24 dzieci głównie z terenu Gminy Nowe Piekuty i Szepietowo były dla nas – także trenerów i organizatorów- niesamowitą przygodą. Wspólnie przemierzaliśmy przez wyspy marzeń i krainy dźwięków. Pokonywaliśmy własne bariery, pracowaliśmy nad ciałem, gestem, mimiką i głosem. Inspirowani naszymi marzeniami stworzyliśmy niesamowite przedstawienie o zajączku szaraczku, który pomimo tego, że seplenił strasznie chciał zostać aktorem. Piosenka do przedstawienia powstała w ciągu 2 dni:) 

Wspominając te dwa tygodnie wspólnej pracy dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze działanie, zwłaszcza Gminie Nowe Piekuty i Panu Wójtowi Markowi Kaczyńskiemu, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Nowych Piekutach, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Wysokiem Mazowieckiem oraz Miastu Wysokie Mazowieckie i Panu Burmistrzowi Jarosławowi Siekierko.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu z półkolonii teatralnych https://youtu.be/w8Ve-4uKQZ8

Projekt „W pogoni za…” realizowany był przez Stowarzyszenie Pomocy Szansa w ramach programu Lato w Teatrze. Lato w teatrze jest programem Instytutu teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com