DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Zapraszamy na film "KAROLINA"

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem dn. 17 kwietnia 2015 r. o godz. 18:00 zaprasza na film Dariusza Reguckiego pt. „Karolina” inspirowany historią błogosławionej Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży. Wstęp wolny!

  

„Karolina” to ciepła i mądra opowieść o pragnieniach i wyborach młodych ludzi, o problemach i dylematach dorosłych, o skomplikowanych historiach rodzinnych i o odnajdywaniu drogi, także dzięki pomocy tych, którzy... dawno nie żyją. To historia odkrywania, że świat prostych, uniwersalnych wartości wart jest odkurzenia i jest receptą na dobre, szczęśliwe życie.

 W filmie występują:

 Marlena Burian (Kasia i Karolina Kózkówna)

Karol Olszewski (Przemek)

Barbara Duda (Magda)

Jerzy Trela (Dziadek Tadeusz)

Dorota Pomykała (Pani Halinka)

Anna Radwan (Dyrektor szkoły i mama Karoliny)

Maciej Słota (Pan Marek i ojciec Karoliny)

Piotr Cyrwus (Ksiądz Michał)

Aleksandra Godlewska (Mama Kasi)

Sebastian Oberc (Ochroniarz i żołnierz-zabójca Karoliny)

Jacek Lecznar (Ojciec duchowny)

Edward Nasiadka (Woźnica)

i inni

Strona internetowa filmu: http://karolina-film.pl/

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com