Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

TYGRYS PIETREK już 18 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury

Już 18 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć niesamowite przedstawienie pt. "Tygrys Pietrek" w wykonaniu aktorów z Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

"Tygrys Pietrek" to historia małego tygryska, który boi się wszystkiego w otaczającym go świecie. Za karę dorosłe, odważne tygrysy odbierają mu paski. Jednak gdy mama tygryska rozchorowuje się i potrzebuje pomocy, ten zapomina o swoich lękach i odważnie, nie bacząc na czyhające niebezpieczeństwa, wyrusza w świat, by odnaleźć i sprowadzić lekarza. Jego odwaga zostaje nagrodzona i nasz bohater odzyskuje swe paski.

Autor - Hanna Januszewska

Reżyseria – Krystian Kobyłka

Muzyka – Marcin Mirowski

Scenografia – Eva Farkasova

Ruch sceniczny – Jacek Gębura

Obsada:

Marzanna Gawrych

Beata Antoniuk

Bogumiła Wierzchowska – Gosk

Tomasz Bogdan Rynkowski

Marek Janik

Wstęp: 15 zł, bilety do nabycia przed spektaklem w holu kina MOK u pracowników teatru.