TYGRYS PIETREK już 18 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury

Już 18 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć niesamowite przedstawienie pt. "Tygrys Pietrek" w wykonaniu aktorów z Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

"Tygrys Pietrek" to historia małego tygryska, który boi się wszystkiego w otaczającym go świecie. Za karę dorosłe, odważne tygrysy odbierają mu paski. Jednak gdy mama tygryska rozchorowuje się i potrzebuje pomocy, ten zapomina o swoich lękach i odważnie, nie bacząc na czyhające niebezpieczeństwa, wyrusza w świat, by odnaleźć i sprowadzić lekarza. Jego odwaga zostaje nagrodzona i nasz bohater odzyskuje swe paski.

Autor - Hanna Januszewska

Reżyseria – Krystian Kobyłka

Muzyka – Marcin Mirowski

Scenografia – Eva Farkasova

Ruch sceniczny – Jacek Gębura

Obsada:

Marzanna Gawrych

Beata Antoniuk

Bogumiła Wierzchowska – Gosk

Tomasz Bogdan Rynkowski

Marek Janik

Wstęp: 15 zł, bilety do nabycia przed spektaklem w holu kina MOK u pracowników teatru.