UWAGA!
Dnia 16 stycznia 2018 r. (wtorek) zajęcia Baletu oraz grup OKAY DANCE odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

FERIE W MOK
22-26 stycznia 2018 r., godz. 10:00 - 14:00
Obowiązują zapisy - tel. 86 275 23 43.
Zapraszamy dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Filmy w kinie MOK

W środę, 18 października 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
zostaną wyświetlone filmy:

"LEGO NINJAGO FILM", godz. 16:30
"Dwie korony", godz. 18:00
"BOTOKS", godz. 13:45 i godz. 19:45

Bilety do nabycia w dniu projekcji w holu MOK.

Filmy wyświetlane będą w technologii cyfrowej przy współpracy z firmą Lumiere Sp. z o. o. w Białymstoku.

Zapraszamy!

Bilet normalny - 16 zł
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci) - 14 zł
Bilet grupowy (szkoły, zakłady pracy) - 12 zł