Strona Miejskiego Ośrodka Kultury w przebudowie.

Informacje dotyczące deklaracji dostępności znajdują się tutaj.

Zapraszamy do zakupu publikacji

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem posiada w sprzedaży następujące publikacje:

• * "Wysokie Mazowieckie w fotografii w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski 1918-2018” autorstwa Karola Głębockiego i Tomasza Śmigielskiego;
  • * „Wysokie Mazowieckie 1918-1939. Kalendarium” autorstwa Tomasza i Ignacego Śmigielskich;
  • * „Słownik nazwisk mieszkańców parafii Wysokie Mazowieckie (XVIII-XIX wieku)" pod redakcją naukową Małgorzaty Krystyny Frąckiewicz (UwB) z rysem historycznym Emila Kalinowskiego.

Książki można zakupić w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy.

Istnieje możliwość  zakupu z wysyłką na wskazany adres.

Szczegółowe informacje są udzielane  pod nr. telefonu: 86 275 23 43 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.