Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

"Baje. Bajki. Bajeczki..." 2015

W Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbędą się eliminacje powiatowe XXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje.Bajki.Bajeczki…”. W imprezie wezmą udział uczniowie szkół podstawowych.

Przegląd rozpocznie się 17 kwietnia 2015 r. o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników poezji dziecięcej.