Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Sukcesy plastyczne Natalii Sokołowskiej

Koło plastyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem od października 2013 r. pracuje pod kierunkiem instruktora plastyka – p. Iwony Kaczyńskiej. Prace uczestników zajęć biorą udział w wielu konkursach organizowanych w naszym powiecie.

Miło nam poinformować, że Natalia Sokołowska – uczestnik koła plastycznego MOK – rozwija swoje umiejętności, a tym samym osiąga sukcesy. Ostatnio zdobyła nagrody w następujących konkursach:

- I nagrodę na szczeblu powiatowym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce pożarniczej „Zapobiegajmy Pożarom” (dyplom w załączeniu).

- XI Regionalny Konkurs Plastyczno – Ekologiczny pt. „DARY LASÓW, ŁĄK, PÓL …”zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie oraz Nadleśnictwo Rudka – wręczenie nagród odbędzie się 24 kwietnia 2015 r. w Szkółce Leśnej Nadleśnictwa Rudka w Korycinach ( szczegóły na stronie: http://www.gokczyzew.pl/content/wyniki-konkursu-%22dary-las%C3%B3w%2C-%C5%82%C4%85k%2C-p%C3%B3l...%22).

- Konkurs Plastyczny o tematyce pożarniczej na szczeblu Województwa Podlaskiego zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP  – wręczenie nagród odbędzie się 24 kwietnia 2015 r. w Oddziale Wojewódzkim Związku OSP RP w Białymstoku, ul. Warszawska 3 (protokół znajduje się na stronie: http://zosprp.straz.bialystok.pl/?konkurs-plastyczny-o-tematyce-pozarniczej-2015-r,135 ).

Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia na dalszym etapie konkursu.

Koło plastyczne MOK

godz. 16:15 – 17:15

Zajęcia bezpłatne

Załączniki:
Pobierz plik (dyplom I nagroda Natalia Sokołowska.pdf)I nagroda Natalia Sokołowska[ ]876 kB