Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

III DANCE PROJECT FESTIWAL - Czeremcha "zdobyta" przez OKAY DANCE

Zespół tańca nowoczesnego OKAY DANCE z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w III Dance Project Festiwal, który odbył się 19 kwietnia 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremsze.

Festiwal odbył się z okazji 4 urodzin mobilnej szkoły tańca Dance Project. Tancerze podczas festiwalu mieli wiele atrakcji: warsztaty, grill, pokaz instruktorów Dance Project, jury oraz Domu Latających Tancerzy, słodkie  niespodzianki i oczywiście udział w prezentacjach, które miały charakter konkursowy.

W jury festiwalu zasiedli: Ziemowit Bogusławski, Karolina Gunera, Wojtek Osiejewski. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, medale i puchary.

OKAY DANCE, które trenuje pod kierunkiem p. Grażyny Tur, zdobyło zastępujące nagrody:

Solo do lat 8: 1 miejsce – Kamila Wnorowska.

Solo do lat 14: 1 miejsce – Wiktoria Korzątkowska; 2 miejsce – Patrycja Mężyńska.

Duet do laty 12: 1 miejsce – Amelia Gnatowska i Maja Grabowska; 2 miejsce – Wiktoria Korzątkowska i Zuzia Grabowska.

Duety do lat 16: 1 miejsce – Patrycja Mężyńska i Wiktoria Korzątkowska; 3 miejsce – Wojtek Janczewski i Mateusz Chaberek.

Formacje do lat 9: 1 miejsce – zespół OKAY DANCE.

Formacje do lat 12: 1 miejsce – zespół OKAY DANCE.

Gratulujemy !