Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Koncert charytatywny Jana Pietrzaka w Wysokiem Mazowieckiem

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w dn. 16 maja 2015 r. miał zaszczyt gościć p. Jana Pietrzaka - polskiego satyryka, aktora, monologistę, autora i wykonawcę licznych piosenek.

Artysta wystąpił w koncercie charytatywnym na rzecz budowy Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej 1920.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.