DESIGNED BY joomla2you

Aktualności

Dzień Łabędzia po raz drugi w Wysokiem Mazowieckiem

    W święto miasta Wysokie Mazowieckie, obchodzone w tym roku  21 czerwca 2015 r. na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem zaangażowało się wielu mieszkańców miasta i okolic. Podczas imprezy plenerowej pn. ,,Dzień Łabędzia”, zorganizowanej przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprezentowały się grupy artystyczne z przedszkoli, szkół i Miejskiego Ośrodka Kultury. Gościnnie wystąpiły zespoły z miast partnerskich: ,,Katrynka” z Wysokiego na Białorusi i ,,Przyjaźń” z Mejszagoły na Litwie, którzy przybyli wraz z przedstawicielami lokalnych samorządów. Imprezie towarzyszyły: ,,Ballada o Wysokiem Mazowieckiem” zespołu De Marco oraz liczne atrakcje dla całych rodzin - malowanie twarzy, wesołe miasteczko, rzeźbienie w lodzie, loteria fantowa, parada motocyklowa, prezentacje stoisk firmowych i stoiska handlowe, pokaz fajerwerków. 

Podczas imprezy wręczone zostały nagrody laureatom konkursów -  literackiego ,,Moje miasto Wysokie Mazowieckie” i plastycznego ,,Łabędź – symbol mojego miasta” oraz rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Zasłużony dla edukacji ekonomicznej – projekt statuetki nagrody” zorganizowany przez Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem. Nie zabrakło muzyki w wykonaniu zespołów: ,,Rock Przestępny” i Ludowego Zespołu Regionalnego MAZOWIA z MOK, Damiana Kalinowskiego - ćwierćfinalisty Programu Disco Star w Polo TV, Bogdana Trojanka & Terne Roma. Jednak najwięcej publiczności przyciągnęły koncerty gwiazd disco polo - zespołów ,,Piękni i Młodzi” oraz ANDRE. 

Przez cały dzień na telebimach ustawionych obok sceny wyświetlane były zdjęcia z najpiękniejszych miejsc Wysokiego Mazowieckiego oraz informacje o sponsorach imprezy, którymi byli:

  • Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem,
  • Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem,
  • Bank PKO BP S.A.,
  • Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „MICHAŁ”,
  • P.H.U. Gama Group Szepietowscy Sp. j.,
  • Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA w Wysokiem Mazowieckiem,
  • Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „TRAKT” Sp. z o.o.,
  • Piekarnia Cukiernia  „ZGIERUN” w Wysokiem Mazowieckiem.

Patronat medialny nad imprezą objęło Polskie Radio Białystok oraz Gazeta Współczesna.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji imprezy.

,,Dzień Łabędzia” był wspaniałą okazją do integracji lokalnej społeczności, promocji miasta w regionie oraz wspólnego odpoczynku i dobrej zabawy. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

Zdjęcia: 

OK Fotografia - Kamil Olechwirowicz 

www.okfotografia.republika.pl

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com