DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Premiera PIERŚCIENIA I RÓŻY już za nami !

 

 

24 czerwca 2015 r. odbyła się premiera spektaklu PIERŚCIEŃ I RÓŻA w wykonaniu młodych aktorów Studia Teatralnego działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

Instruktorem grupy jest Pani Bogumiła Wierzchowska Gosk - aktorka Teatru Lalki i Aktora w Łomży, rodowita mieszkanka naszego miasta. Muzykę napisał Pan Bogdan Szczepański.

Spektakl spodobał się zarówno młodzieży jak i dorosłym zgromadzonym na widowni kina, czego dowodem były liczne brawa w trakcie jej trwania jak i owacje na stojąco na zakończenie.

Gratulujemy młodym artystom zamiłowania do teatru, a Pani instruktor wytrwałości w "zarażaniu" kulturą i sztuką naszej młodzieży.

Fot.: O.K. Fotografia Kamil Olechwirowicz, www.okfotografia.republika.pl                              

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com