Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Zapraszamy na WAKACJE 2015

W dniach 03 – 14 sierpnia 2015 r. Miejski Ośrodek Kultury we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną organizuje bezpłatne zajęcia rozrywkowo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży z miasta Wysokie Mazowieckie.

W programie: zajęcia integracyjne, plastyczne, teatralne, muzyczne, animacyjne, rozrywkowo-edukacyjne, czytelnicze, manualne, kulinarne, gry i zabawy ruchowe, konkursy oraz turnieje tenisa stołowego i piłkarzyków, zabawy na świeżym powietrzu.

Podczas pierwszego tygodnia wakacji przewidziano spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji, KRUS, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w ramach akcji BEZPIECZNE WAKACJE, w drugim tygodniu odbędzie się wizyta w księgarni „Dom Książki” w Wysokiem Mazowieckiem.

Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie w godzinach 10:00 – 14:00.

Na zakończenie wakacji, dnia 14sierpnia 2015 r.na placu zaMiejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowane zostaną ognisko oraz dyskoteka na świeżym powietrzu. Podczas dyskoteki odbędzie się wiele ciekawych gier i zabaw edukacyjnych oraz konkursów. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

Załączniki:
Pobierz plik (wakacje internet.jpg)wakacje internet.jpg[Plakat do pobrania]5202 kB
Pobierz plik (wakacje tv kablowa.jpg)wakacje tv kablowa.jpg[ ]2552 kB