Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wystawa fotografii

W dniu 16 października br. w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Ludowej 19, odbędzie się wernisaż wystawy fotografii  pt. „Złote jabłko”. Autorem zdjęć jest Kamil Olechwirowicz, lokalny fotograf-artysta. Tematem wystawy będzie ,,złote jabłko" w nawiązaniu do mitologii greckiej i bogini chaosu Eris. Artysta pragnie pokazać nam swój komentarz do otaczającej nas rzeczywistości, naszych lęków, przyzwyczajeń i rozmyślań. Temat wystawy „Złote jabłko” przekazuje nam całą symbolikę tego owocu, od drzewa poznania dobra i zła, poprzez wieczność, życie, nieśmiertelność, początek aż po kres, śmierć, niebezpieczeństwo i zgodę...

Wystawa została objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie.