Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Spektakl "Pierścień i Róża " podczas XIII Sesji Rady Miasta Wysokie Mazowieckie

Spektakl "Pierścień i Róża",

w wykonaniu Studia Teatralnego działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem,

uroczyście rozpoczął XIII Sesję Rady Miasta

Wysokie Mazowieckie

28 października br.

Serdecznie gratulujemy naszym młodych artystom oraz życzymy Wam dalszych sukcesów na scenie.