Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z p. Celiną Mioduszewską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z p. Celiną Mioduszewską, nauczycielką języka polskiego i wiedzy o kulturze, poetką i prozatorką od lat zawiązaną z Wysokiem Mazowieckiem, autorką tomików poezji: "Gościniec", "Za zakrętem", "Ułamek ziemi mojej".

1 grudnia (wtorek), godz. 17:00 Kawiarnia MOK WSTĘP WOLNY !