Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

"Rodzino, nie pozwól się zniszczyć" - Koncert Ewangelizacyjny

W niedzielę, 6 grudnia po mszy świętej o godz. 18:00 w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, Ksiądz Stefan Ceberek poprowadził Wspólną Modlitwę i Koncert Ewangelizacyjny ,,Rodzino, nie pozwól się zniszczyć”.

Na uroczystość zaprosili: Ks. Prałat Ryszard Niwiński Dziekan Wysokomazowiecki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, lekarz medycyny Czesław Chorąży.