Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Warsztaty decoupage zakończone

Dwa spotkania, w ramach warsztatów decoupage zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Wzięły w nich udział całe rodziny. Zajęcia odbyły się na przełomie listopada i grudnia, a prowadziła je Iwona Kaczyńska – nauczycielka wychowania plastycznego oraz instruktorka koła plastycznego MOK. Wstęp na zajęcia był bezpłatny, a materiały plastyczne zapewnił MOK.

Efektem spotkań są piękne, oryginalne bombki choinkowe, które przez cały karnawał będzie można oglądać na wystawie w domu kultury.