Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Kolędowanie z Herodem w Wysokiem Mazowieckiem

W niedzielę, 17 stycznia br.,

Ludowy Zespół Regionalny MAZOWIA

wystawił przedstawienie kolędnicze

"Z Herodem tu przybywamy".

W temat tradycji Świąt Bożego Narodzenia w naszym powiecie wprowadził p. Stanisław Kryński - starszy kustosz, kierownik działu etnografii w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, a gościnnie wystąpiła Grupa Kolędnicza z Czyżewa z przedstawieniem "Herody Gminy Czyżew".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.