Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Kolejne spotkanie Klubu Miłośników Historii

Zapraszamy na spotkanie dnia 14 lutego br. o godz. 17:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Wykład wygłosi Tadeusz M. Płużański - Prezes Fundacji ŁĄCZKA, dziennikarz, historyk, publicysta, autor publikacji ,,Bestie". Temat spotkania: ,,Żołnierze Niezłomni i ich oprawcy"Po wykładzie będzie można zakupić książki autora. Wstęp wolny !

Zapraszają:
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie