Dzień Dziecka

W poniedziałek 2 czerwca 2014 roku o godz. 1000 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się impreza pn. „Bajkowy Dzień Dziecka”pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie.

Najserdeczniejsze życzenia najmłodszym uczestnikom zabawy złożyli zaproszeni goście oraz organizatorzy przedsięwzięcia panie: Ewa Konarzewska Zastępca Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Małgorzata Sałęga Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, Monika Wiczołek Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wysokiem Mazowieckiem oraz Stanisława Mączyńska członek Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących Pomocy „Bliżej Ciebie”.  Na scenie w energicznych układach tanecznych  zaprezentowały się zespoły: Mażoretki, zespół tańca nowoczesnego Okay Dance oraz Dziecięcy Ludowy Zespół Pieśni i Tańca MAZOWIA. Następnie Grupa Animacyjna MELODIA zaprosiła wszystkich do zabawy z Klaunami oraz Shrekiem na placu za Miejskim Ośrodkiem Kultury. Wydarzeniu towarzyszyły konkursy z nagrodami, malowanie twarzy oraz pokazy dużych baniek mydlanych.

Życzymy wszystkim dzieciom, aby cały kolejny rok był wypełniony słońcem i radosną zabawą, która wypełni wasze twarze uśmiechem.