Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Rekrutacja do MAZOWII

Ludowy Zespół Regionalny MAZOWIA prowadzi nabór do grupy koncertowej. Zapraszamy osoby w różnym wieku chcące realizować swoje twórcze pasje. Grupa rozpoczęła pracę nad kolejnym spektaklem folklorystycznym.

Spotkania z choreografem i muzykiem w sali widowiskowo - kinowej w poniedziałki i środy w godz. 16:15 - 17:30.

Zajęcia bezpłatne.