Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Już niebawem Święto Łabędzia

,,Dzień Łabędzia” w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się 19 czerwca 2016 r. na placu Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Od godz. 1500 występy lokalnych zespołów  oraz dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół i Miejskiego Ośrodka Kultury, występy gości z Litwy i Białorusi, koncerty zespołów: KORDIAN, MASTERS, atrakcje i konkursy dla publiczności. Imprezę poprowadzi Maciej Smoliński prezenter Polo TV.

Do wspólnej zabawy zapraszają: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

W ramach Dnia Łabędzia mieszkańcy miasta oraz osoby uczące się w szkołach w Wysokiem Mazowieckiem będą mogły wziąć udział w konkursach:

• Konkurs fotograficzny WYSOKIE MAZOWIECKIE W OBIEKTYWIE,
  • Konkurs plastyczny WYSOKIE MAZOWIECKIE MOIM MIASTEM.

Rozstrzygnięcie konkursów oraz wręczenie nagród podczas imprezy Dzień Łabędzia  19 czerwca br.

www.mastersmusic.pl