DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Już niebawem Święto Łabędzia

,,Dzień Łabędzia” w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się 19 czerwca 2016 r. na placu Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Od godz. 1500 występy lokalnych zespołów  oraz dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół i Miejskiego Ośrodka Kultury, występy gości z Litwy i Białorusi, koncerty zespołów: KORDIAN, MASTERS, atrakcje i konkursy dla publiczności. Imprezę poprowadzi Maciej Smoliński prezenter Polo TV.

Do wspólnej zabawy zapraszają: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

 

W ramach Dnia Łabędzia mieszkańcy miasta oraz osoby uczące się w szkołach w Wysokiem Mazowieckiem będą mogły wziąć udział w konkursach:

  • Konkurs fotograficzny WYSOKIE MAZOWIECKIE W OBIEKTYWIE,
  • Konkurs plastyczny WYSOKIE MAZOWIECKIE MOIM MIASTEM.

Rozstrzygnięcie konkursów oraz wręczenie nagród podczas imprezy Dzień Łabędzia  19 czerwca br.

 

 www.mastersmusic.pl

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com