Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Rock Przestępny nagrodzony na 3. Festiwalu Piosenki Ranczerskiej ,,Wilkowyjce 2014"

Zespół „Rock Przestępny” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
zajął III miejsce w finale 3. Festiwalu Piosenki Ranczerskiej „Wilkowyjce 2014”,
który odbył się dnia 27 czerwca 2014 r. w Kikole (woj. kujawsko - pomorskie).

Nagrodę laureatom wręczył wicepremier Janusz Piechociński.

Zespołowi gratulowali aktorzy m.in.: Cezary Żak, Ewa Kuryło, Piotr Pręgowski - dyrektor Festiwalu.