Zapraszamy do udziału:

* Kino plenerowe - Letnie Kino Nadziei - 20-21 lipca, godz. 21:00, plac za MOK

Szczegóły na plakacie w zakładce KINO

* Wakacje z MOK - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:00 - 14:00 - zapisy pod nr tel 86 275 23 43 lub w biurze MOK

* Podlaska Oktawa Kultur - 29 lipca.

Szczegóły w terminarzu

Pracownia Orange Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w miesiącu lipcu 2018 zmienia godziny pracy

Aktualne godziny pracy:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 13:00 - 18:00

środa - 8:00 - 13:00

Zapraszamy młodzież na warsztaty z Fundacją 5Medium (6-8 sierpnia) - podczas trzydniowych warsztatów wspólnie przygotujemy grę miejską, czekamy na Was i Wasze propozycje tematu gry miejskiej. Zapisy 86 275 23 34.

Film "Smoleńsk" w kinie w Wysokiem Mazowieckiem

Film "Smoleńsk" wyświetlony będzie w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem:
19 września (poniedziałek), godz. 17:30
20 września (wtorek), godz. 17:30 i 19:45.

Dozwolony od lat 13.
Czas trwania: 120 min.

Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci) - 13 zł
Bilet grupowy (szkoły, zakłady pracy) - 12 zł

Film wyświetlany w technologii cyfrowej przy współpracy z firmą Lumiere Sp. z o. o. w Białymstoku.

Zapraszamy!

Antoni Krauze, twórca wielokrotnie nagradzanego filmu "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł", odsłania kulisy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską.

10 kwietnia 2010 roku media na całym świecie podają szokującą wiadomość o rozbiciu się rządowego samolotu z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i 95 osobami - członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Kraj pogrąża się w żałobie. Dziennikarka stacji telewizyjnej próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło. Każda kolejna godzina śledztwa prowadzi do nowych odkryć.

W filmie wystąpili: Lech Łotocki, Ewa Dałkowska, Beata Fido, Redbad Klynstra, Andrzej Mastalerz, Halina Łabonarska, Jerzy Zelnik.