UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem MOK

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem

zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta

w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

Film "Smoleńsk" w kinie w Wysokiem Mazowieckiem

Film "Smoleńsk" wyświetlony będzie w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem:
19 września (poniedziałek), godz. 17:30
20 września (wtorek), godz. 17:30 i 19:45.

Dozwolony od lat 13.
Czas trwania: 120 min.

Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci) - 13 zł
Bilet grupowy (szkoły, zakłady pracy) - 12 zł

Film wyświetlany w technologii cyfrowej przy współpracy z firmą Lumiere Sp. z o. o. w Białymstoku.

Zapraszamy!

Antoni Krauze, twórca wielokrotnie nagradzanego filmu "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł", odsłania kulisy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską.

10 kwietnia 2010 roku media na całym świecie podają szokującą wiadomość o rozbiciu się rządowego samolotu z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i 95 osobami - członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Kraj pogrąża się w żałobie. Dziennikarka stacji telewizyjnej próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło. Każda kolejna godzina śledztwa prowadzi do nowych odkryć.

W filmie wystąpili: Lech Łotocki, Ewa Dałkowska, Beata Fido, Redbad Klynstra, Andrzej Mastalerz, Halina Łabonarska, Jerzy Zelnik.