Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wakacyjne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zajęciach sportowych

31 lipca - 4 sierpnia w godz. 10:00 - 14:00

Wstęp bezpłatny :)

W programie: rozgrywki sportowe, konkurencje sprawnościowe, gry i zabawy grupowe, piłka nożna, dwa ognie, skoki na skakance, gra w klasy itp.

Miejsce zajęć: plac MOK lub inne obiekty sportowe na terenie miasta Wysokie Mazowieckie.