UWAGA!
Dnia 16 stycznia 2018 r. (wtorek) zajęcia Baletu oraz grup OKAY DANCE odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

FERIE W MOK
22-26 stycznia 2018 r., godz. 10:00 - 14:00
Obowiązują zapisy - tel. 86 275 23 43.
Zapraszamy dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Fotorelacja z "Letniego koncertu przy fontannie"

W ostatnią niedzielę lipca br. na Rynku Piłsudskiego w Wysokiem Mazowieckiem odbył się „Letni koncert przy fontannie”. Mieszkańcy miasta mieli okazję podziwiać występy uczestników warsztatów muzycznych organizowanych tego lata w Miejskim Ośrodku Kultury,  a także wysłuchać koncertu w wykonaniu Damiana Kalinowskiego i Pawła Szamrety z naszego domu kultury. Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami oraz różne atrakcje dla dzieci.

Muzycznemu spotkaniu przy fontannie towarzyszyła słoneczna pogoda i rodzinna atmosfera.

Dziękujemy Firmie „SKRZETUSKA” za ufundowanie nagród w konkursach oraz grupie animacyjnej „HILARIOUS” za kolorowe malowanie twarzy dla chętnych dzieci.

Już wkrótce odbędą się kolejne koncerty przy fontannie. Najbliższy odbędzie się 10 sierpnia (czwartek) o godzinie 1800 do Parku im. Kiełczewskich przy ul. Mickiewicza w Wysokiem Mazowieckiem.

Zapraszają: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.