Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza

młodzież w wieku 10 - 14 lat na bezpłatne warsztaty Scratch

Szybko taka okazja się nie powtórzy, ponieważ autor zawiesza możliwość spotkań autorskich ze względu na pracę nad nowymi książkami.

Zapraszamy :) Wstęp bezpłatny!

Fotorelacja z "Letniego koncertu przy fontannie"

W ostatnią niedzielę lipca br. na Rynku Piłsudskiego w Wysokiem Mazowieckiem odbył się „Letni koncert przy fontannie”. Mieszkańcy miasta mieli okazję podziwiać występy uczestników warsztatów muzycznych organizowanych tego lata w Miejskim Ośrodku Kultury,  a także wysłuchać koncertu w wykonaniu Damiana Kalinowskiego i Pawła Szamrety z naszego domu kultury. Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami oraz różne atrakcje dla dzieci.

Muzycznemu spotkaniu przy fontannie towarzyszyła słoneczna pogoda i rodzinna atmosfera.

Dziękujemy Firmie „SKRZETUSKA” za ufundowanie nagród w konkursach oraz grupie animacyjnej „HILARIOUS” za kolorowe malowanie twarzy dla chętnych dzieci.

Już wkrótce odbędą się kolejne koncerty przy fontannie. Najbliższy odbędzie się 10 sierpnia (czwartek) o godzinie 1800 do Parku im. Kiełczewskich przy ul. Mickiewicza w Wysokiem Mazowieckiem.

Zapraszają: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.