Zapraszamy do udziału:

* Kino plenerowe - Letnie Kino Nadziei - 20-21 lipca, godz. 21:00, plac za MOK

Szczegóły na plakacie w zakładce KINO

* Wakacje z MOK - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:00 - 14:00 - zapisy pod nr tel 86 275 23 43 lub w biurze MOK

* Podlaska Oktawa Kultur - 29 lipca.

Szczegóły w terminarzu

Pracownia Orange Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w miesiącu lipcu 2018 zmienia godziny pracy

Aktualne godziny pracy:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 13:00 - 18:00

środa - 8:00 - 13:00

Zapraszamy młodzież na warsztaty z Fundacją 5Medium (6-8 sierpnia) - podczas trzydniowych warsztatów wspólnie przygotujemy grę miejską, czekamy na Was i Wasze propozycje tematu gry miejskiej. Zapisy 86 275 23 34.

Fotorelacja z "Letniego koncertu przy fontannie"

W ostatnią niedzielę lipca br. na Rynku Piłsudskiego w Wysokiem Mazowieckiem odbył się „Letni koncert przy fontannie”. Mieszkańcy miasta mieli okazję podziwiać występy uczestników warsztatów muzycznych organizowanych tego lata w Miejskim Ośrodku Kultury,  a także wysłuchać koncertu w wykonaniu Damiana Kalinowskiego i Pawła Szamrety z naszego domu kultury. Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami oraz różne atrakcje dla dzieci.

Muzycznemu spotkaniu przy fontannie towarzyszyła słoneczna pogoda i rodzinna atmosfera.

Dziękujemy Firmie „SKRZETUSKA” za ufundowanie nagród w konkursach oraz grupie animacyjnej „HILARIOUS” za kolorowe malowanie twarzy dla chętnych dzieci.

Już wkrótce odbędą się kolejne koncerty przy fontannie. Najbliższy odbędzie się 10 sierpnia (czwartek) o godzinie 1800 do Parku im. Kiełczewskich przy ul. Mickiewicza w Wysokiem Mazowieckiem.

Zapraszają: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.