Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wakacje z MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w dniach 4-14 sierpnia br. zorganizował bezpłatne wakacje dla dzieci, podczas których odbyły się m.in.: zajęcia integracyjne, kulinarne,  plastyczne, spotkania z muzyką, spotkania z folklorem, z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji, spotkanie z pracownikami Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Wysokiem Mazowieckiem.

Na zakończenie odbył się bal przebierańców. Dzieci bawiły się z postaciami z bajek oraz obejrzały pokaz baniek mydlanych. Wybraliśmy króla i królową balu, a wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy.