DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Spektakl "Chory na sukces"

Spektakl "Chory na sukces" odbędzie się
w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
dnia 15 listopada 2017 r.
o godz. 18:00.
Cena biletu: 60 zł.

Informacje w sprawie biletów dostępne w biurze MOK
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

 

Spektakl kabaretowy „Chory na sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o nim wiadomo)i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą  wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swojej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula”  i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelaki możliwy sposób im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy tez piosenki, które świetnie się wpisują  w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, który są nam wszystkim bliskie.

Spektakl komediowy „Chory na sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale także innych, ważnych dla naszego  życia, środowisk.

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com