PRACOWNIA ORANGE POWSTANIE W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM!
Miło nam poinformować, że Wysokie Mazowieckie w plebiscycie internautów 3. edycji programu społecznego Pracownie Orange zajęło 7. miejsce w kraju pod względem ilości zdobytych głosów!
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA GŁOSY!
Oficjalna lista zwycięzców na stronie: www.pracownieorange.pl

Spektakl "Chory na sukces"

Spektakl "Chory na sukces" odbędzie się
w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
dnia 15 listopada 2017 r.
o godz. 18:00.
Cena biletu: 60 zł.

Informacje w sprawie biletów dostępne w biurze MOK
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Spektakl kabaretowy „Chory na sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o nim wiadomo)i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą  wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swojej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula”  i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelaki możliwy sposób im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy tez piosenki, które świetnie się wpisują  w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, który są nam wszystkim bliskie.

Spektakl komediowy „Chory na sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale także innych, ważnych dla naszego  życia, środowisk.