Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Spektakl "Chory na sukces" w Wysokiem Mazowieckiem

W środę, 15 listopada 2017 r., Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem gościł znanych artystów ze spektaklem komediowym "Chory na sukces". Na wysokmazowieckiej scenie pojawili się: Krzysztof Ibisz, Piotr Pręgowski, Mikołaj Cieślak oraz Tadeusz Ross.