Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Warsztaty rozwoju osobistego w MOK

Dzisiaj, tj. 28 listopada 2017 r. w Miejskim  Ośrodku  Kultury w Wysokiem Mazowieckiem dla osób powyżej 60 roku życia zorganizowane zostały warsztaty rozwoju osobistego z psychologiem, streetworkerem, doradcą zawodowym oraz specjalistami od autoprezentacji.

Gościem specjalnym była Bernadetta Krynica, poseł na Sejm, zasiadająca w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Zdrowia.

Organizator: Fundacja Dzień Dobry przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.