Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

KONKURSY RECYTATORSKIE

Dnia 14 marca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów oraz eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Materiały dotyczące OKR do pobrania na stronie:

W załączniku materiały dotyczące XVI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Gimnazjalistów: