Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

KONKURSY RECYTATORSKIE

Dnia 14 marca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów oraz eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Materiały dotyczące OKR do pobrania na stronie:

W załączniku materiały dotyczące XVI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Gimnazjalistów: