Zapraszamy do udziału:

* Kabaret NOWAKI w Wysokiem Mazowieckiem - 2 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 16:00;

bilety do nabycia w biurze MOK od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 14:00

* Wystawa fotografii Janusza Wolińskiego "Fryderyk Chopin w kraju ojczystym" - maj/czerwiec 2018 r. - wstęp bezpłatny

Rozśpiewane Święto Narodowe Trzeciego Maja 2018

Trzeciego maja br. o godz. 17:00 odbył się "Przegląd Pieśni Patriotycznych - wspólne śpiewanie" zorganizowany przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w ramach miejskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.Podczas przeglądu wystąpili soliści, duety, zespoły wokalno-instrumentalne i chóry reprezentujące przedszkola miejskie, szkoły wszystkich szczebli z miasta i gminy, parafie i MOK.

Zaproszeni goście i wszyscy przybyli mieli okazję do wspólnego śpiewania dzięki tekstom pieśni wyświetlanym na dużym ekranie. Po występie wykonawcy otrzymali dyplomy i statuetki upamiętniające 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, które wręczali organizatorzy i zaproszeni goście.