Zapraszamy do udziału:

* Kino plenerowe - Letnie Kino Nadziei - 20-21 lipca, godz. 21:00, plac za MOK

Szczegóły na plakacie w zakładce KINO

* Wakacje z MOK - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:00 - 14:00 - zapisy pod nr tel 86 275 23 43 lub w biurze MOK

* Podlaska Oktawa Kultur - 29 lipca.

Szczegóły w terminarzu

Pracownia Orange Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w miesiącu lipcu 2018 zmienia godziny pracy

Aktualne godziny pracy:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 13:00 - 18:00

środa - 8:00 - 13:00

Zapraszamy młodzież na warsztaty z Fundacją 5Medium (6-8 sierpnia) - podczas trzydniowych warsztatów wspólnie przygotujemy grę miejską, czekamy na Was i Wasze propozycje tematu gry miejskiej. Zapisy 86 275 23 34.

Rozśpiewane Święto Narodowe Trzeciego Maja 2018

Trzeciego maja br. o godz. 17:00 odbył się "Przegląd Pieśni Patriotycznych - wspólne śpiewanie" zorganizowany przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w ramach miejskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.Podczas przeglądu wystąpili soliści, duety, zespoły wokalno-instrumentalne i chóry reprezentujące przedszkola miejskie, szkoły wszystkich szczebli z miasta i gminy, parafie i MOK.

Zaproszeni goście i wszyscy przybyli mieli okazję do wspólnego śpiewania dzięki tekstom pieśni wyświetlanym na dużym ekranie. Po występie wykonawcy otrzymali dyplomy i statuetki upamiętniające 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, które wręczali organizatorzy i zaproszeni goście.