Zapraszamy do udziału:

* Wystawa fotografii Janusza Wolińskiego "Fryderyk Chopin w kraju ojczystym" - maj/czerwiec 2018 r. - wstęp bezpłatny

* Kiermasz książek - do końca czerwca w Pracowni Orange MOK w Wysokiem Mazowieckiem

* Dzień Łabędzia - 24 czerwca, godz. 15:00, Stadion Miejski, wstęp wolny

* Wakacje z MOK - zapisy od 25 czerwca - 86 275 23 43 - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

I tura - 2-6 lipca, godz. 10:00 - 14:00 , II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:-14:00

Niepodległość 100+ – koncert patriotyczny

Trzeciego czerwca 2018 r. Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem miał zaszczyt gościć Kabaret pod Egidą z założycielem Janem Pietrzakiem na czele. Artyści wystąpili ze specjalnym koncertem „Niepodległość 100+”, który został przygotowany przez Towarzystwo Patriotyczne z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Występ honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie Jarosław Siekierko, a do jego organizacji przyczynił się dr Czesław Chorąży aktywnie działający w Klubie Miłośników Historii.

Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała wielu pięknych utworów patriotycznych. Kiedy wybrzmiały ostatnie dźwięki, burmistrz Jarosław Siekierko w kilku ciepłych słowach podziękował artystom za wspaniałe patriotyczne widowisko.

Po koncercie można było nabyć książki autorstwa J. Pietrzaka „z PRL-u… do Polski. Osiemdziesiątka pana Pietrzaka”, „Jak obaliłem komunę”, „Śmiech i złość”, które są dostępne do wypożyczenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej, a także płytę „Nielegalne kwiaty”.