UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem MOK

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem

zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta

w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

Kolorowy zawrót głowy, czyli Dzień Dziecka w Wysokiem Mazowieckiem

W tym roku zorganizowaliśmy Dzień Dziecka połączony z rozstrzygnięciem konkursu na "Najaktywniejszego Czytelnika roku 2017" w kategorii dzieci. Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz uczestnicy Dnia Dziecka zgromadzili się na placu za Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenie rozpoczęło uroczyste wręczenie nagród dla Najaktywniejszych Czytelników 2017 Roku przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie - Jarosława Siekierko, Dyrektor MOK - Małgorzatę Sałęga oraz Kierownik MBP - Dorotę Mokrzewską.

Imprezę uatrakcyjnił swoim występem zespół OKAY DANCE działający w naszym ośrodku kultury. Instruktorem grupy od lat jest Grażyna Stanisławska.

Dla przybyłych zaplanowana była cała gama atrakcji i rozrywek, m.in. sprzęty rekreacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, a także gry plenerowe i animacje, np. skoki na dmuchanych, trzyosobowych parówkach, wyścigi w dwuosobowych nartach czy mini hokej. Do zabawy zapraszała maskotka Kubusia Puchatka. W programie znalazły się też tańce integracyjne, malowanie twarzy, skręcanie balonów i pokaz baniek mydlanych XXL.

Imprezę i animacje poprowadził Pan Karol Falkowski "MELODIA" natomiast pozostałe atrakcje zapewnili pracownicy MOK, MBP oraz firma "STREFA IMPREZ" Paweł Kulesza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)