Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Kolorowy zawrót głowy, czyli Dzień Dziecka w Wysokiem Mazowieckiem

W tym roku zorganizowaliśmy Dzień Dziecka połączony z rozstrzygnięciem konkursu na "Najaktywniejszego Czytelnika roku 2017" w kategorii dzieci. Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz uczestnicy Dnia Dziecka zgromadzili się na placu za Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenie rozpoczęło uroczyste wręczenie nagród dla Najaktywniejszych Czytelników 2017 Roku przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie - Jarosława Siekierko, Dyrektor MOK - Małgorzatę Sałęga oraz Kierownik MBP - Dorotę Mokrzewską.

Imprezę uatrakcyjnił swoim występem zespół OKAY DANCE działający w naszym ośrodku kultury. Instruktorem grupy od lat jest Grażyna Stanisławska.

Dla przybyłych zaplanowana była cała gama atrakcji i rozrywek, m.in. sprzęty rekreacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, a także gry plenerowe i animacje, np. skoki na dmuchanych, trzyosobowych parówkach, wyścigi w dwuosobowych nartach czy mini hokej. Do zabawy zapraszała maskotka Kubusia Puchatka. W programie znalazły się też tańce integracyjne, malowanie twarzy, skręcanie balonów i pokaz baniek mydlanych XXL.

Imprezę i animacje poprowadził Pan Karol Falkowski "MELODIA" natomiast pozostałe atrakcje zapewnili pracownicy MOK, MBP oraz firma "STREFA IMPREZ" Paweł Kulesza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)