Zapraszamy do udziału:

* Wystawa fotografii Janusza Wolińskiego "Fryderyk Chopin w kraju ojczystym" - maj/czerwiec 2018 r. - wstęp bezpłatny

* Kiermasz książek - do końca czerwca w Pracowni Orange MOK w Wysokiem Mazowieckiem

* Dzień Łabędzia - 24 czerwca, godz. 15:00, Stadion Miejski, wstęp wolny

* Wakacje z MOK - zapisy od 25 czerwca - 86 275 23 43 - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

I tura - 2-6 lipca, godz. 10:00 - 14:00 , II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:-14:00

Kolorowy zawrót głowy, czyli Dzień Dziecka w Wysokiem Mazowieckiem

W tym roku zorganizowaliśmy Dzień Dziecka połączony z rozstrzygnięciem konkursu na "Najaktywniejszego Czytelnika roku 2017" w kategorii dzieci. Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz uczestnicy Dnia Dziecka zgromadzili się na placu za Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenie rozpoczęło uroczyste wręczenie nagród dla Najaktywniejszych Czytelników 2017 Roku przez Dyrektor MOK - Małgorzatę Sałęga, Kierownik MBP - Dorotę Mokrzewską oraz Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie - Jarosława Siekierko.

Imprezę uatrakcyjnił swoim występem zespół OKAY DANCE działający w naszym ośrodku kultury. Instruktorem grupy od lat jest Grażyna Stanisławska.

Dla przybyłych zaplanowana była cała gama atrakcji i rozrywek, m.in. sprzęty rekreacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, a także gry plenerowe i animacje, np. skoki na dmuchanych, trzyosobowych parówkach, wyścigi w dwuosobowych nartach czy mini hokej. Do zabawy zapraszała maskotka Kubusia Puchatka. W programie znalazły się też tańce integracyjne, malowanie twarzy, skręcanie balonów i pokaz baniek mydlanych XXL.

Imprezę i animacje poprowadził Pan Karol Falkowski "MELODIA" natomiast pozostałe atrakcje zapewniła firma "STREFA IMPREZ" Paweł Kulesza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)