Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Kolorowy zawrót głowy, czyli Dzień Dziecka w Wysokiem Mazowieckiem

W tym roku zorganizowaliśmy Dzień Dziecka połączony z rozstrzygnięciem konkursu na "Najaktywniejszego Czytelnika roku 2017" w kategorii dzieci. Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz uczestnicy Dnia Dziecka zgromadzili się na placu za Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenie rozpoczęło uroczyste wręczenie nagród dla Najaktywniejszych Czytelników 2017 Roku przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie - Jarosława Siekierko, Dyrektor MOK - Małgorzatę Sałęga oraz Kierownik MBP - Dorotę Mokrzewską.

Imprezę uatrakcyjnił swoim występem zespół OKAY DANCE działający w naszym ośrodku kultury. Instruktorem grupy od lat jest Grażyna Stanisławska.

Dla przybyłych zaplanowana była cała gama atrakcji i rozrywek, m.in. sprzęty rekreacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, a także gry plenerowe i animacje, np. skoki na dmuchanych, trzyosobowych parówkach, wyścigi w dwuosobowych nartach czy mini hokej. Do zabawy zapraszała maskotka Kubusia Puchatka. W programie znalazły się też tańce integracyjne, malowanie twarzy, skręcanie balonów i pokaz baniek mydlanych XXL.

Imprezę i animacje poprowadził Pan Karol Falkowski "MELODIA" natomiast pozostałe atrakcje zapewnili pracownicy MOK, MBP oraz firma "STREFA IMPREZ" Paweł Kulesza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)