Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Zajęcia wakacyjne w MOK - 2018

Zapraszamy do obejrzenia relacji z II tury zajęć wakacyjnych zorganizowanych przez MOK w dn. 30 lipca - 3 sierpnia. W bezpłatnych zajęciach uczestniczyło ponad 40 dzieci. Wspólnie spędzony czas zintegrował grupę i spowodował, że dzieci mimo upałów z uśmiechem brały udział w grach oraz zabawach przygotowanych przez instruktorów i pracowników MOK. Był czas na relaks, rozmowy, gry i zabawy oraz zwiedzanie i poznanie historii miasta. Czas i uwaga poświęcone dzieciom zawsze owocują.

Dziękujemy za współpracę i pomoc w organizacji zajęć:

Bankowi Spółdzielczemu w Wysokiem Mazowieckiem

Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem

Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem

Straży Miejskiej w Wysokiem Mazowieckiem

Miejskiej Pływalni „WODNIK” w Wysokiem Mazowieckiem

Dzięki Wam te wakacje były SUPER !!!