DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Zajęcia wakacyjne w MOK - 2018

Zapraszamy do obejrzenia relacji z II tury zajęć wakacyjnych zorganizowanych przez MOK w dn. 30 lipca - 3 sierpnia. W bezpłatnych zajęciach uczestniczyło ponad 40 dzieci. Wspólnie spędzony czas zintegrował grupę i spowodował, że dzieci mimo upałów z uśmiechem brały udział w grach oraz zabawach przygotowanych przez instruktorów i pracowników MOK. Był czas na relaks, rozmowy, gry i zabawy oraz zwiedzanie i poznanie historii miasta. Czas i uwaga poświęcone dzieciom zawsze owocują.

 

Dziękujemy za współpracę i pomoc w organizacji zajęć:

Bankowi Spółdzielczemu w Wysokiem Mazowieckiem

Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem

Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem

 Straży Miejskiej w Wysokiem Mazowieckiem

Miejskiej Pływalni „WODNIK” w Wysokiem Mazowieckiem


 

Dzięki Wam te wakacje były SUPER !!!

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com