UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem MOK

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem

zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta

w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

Mobilne Muzeum Multimedialne zawita do Wysokiego Mazowieckiego

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie zaprasza do zwiedzania Mobilnego Muzeum Multimedialnego przygotowanego z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Mobilne Muzeum Multimedialne zostanie udostępnione dla zwiedzających na placu przy Miejskim Ośrodku Kultury w następujących terminach: 25 sierpnia (sobota) 1200-1800 oraz 26 sierpnia (niedziela) 1000 -1600

Muzeum odwiedzi tylko dwa miasta w naszym województwie:

Wysokie Mazowieckie oraz Suwałki.

Warto to zobaczyć:)

Mobilne Muzeum Multimedialne to urządzenia najnowszej generacji, setki archiwalnych fotografii i dokumentów, fragmenty historycznych filmów, hologramy, nowoczesne animacje i interaktywne aplikacje, które tworzą fascynującą narrację poświęconą Niepodległej, zapraszając osoby zwiedzające do wspólnej wędrówki w czasie i przestrzeni. Niezwykłe spotkanie z historią odbywa się w mobilnym module ekspozycyjnym, przystosowanym do podróży po całym kraju.

To właśnie w tej nowoczesnej formie można obejrzeć wystawę przygotowaną z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w ramach uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zwiedzanie wystawy jest nieodpłatne.

(fot.https://mmm2018.pl/multimedia)