Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł

W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa,

a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Koncerty na zakończenie patriotycznego weekendu w Wysokiem Mazowieckiem

Piknikiem Patriotycznym zakończyliśmy w ostatni weekend sierpnia w Wysokiem Mazowieckiem cykl wydarzeń patriotycznych w ramach miejskich obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ponieważ pogoda nie dopisała impreza musiała odbyć się w budynku MOK, który jest w trakcie remontu. To nie przeszkodziło widzom w dobrej zabawie i miłym spędzeniu niedzielnego popołudnia.

Utwory muzyczne nawiązujące do tematyki powstańczej i niepodległościowej zaprezentowali: Kapela Czarnoleska z Czarnej Białostockiej, Chór Klubu Seniora „Pogodna Jesień” z MOK w Wysokiem Mazowieckiem oraz Jasiek Mokrzewski z zespołem.

Organizatorami wydarzeń patriotycznych, które miały miejsce w dn. 25-26 sierpnia br. byli Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.