UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem MOK

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem

zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta

w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

Miejski Dzień Seniora już po raz trzeci w Wysokiem Mazowieckiem

W sobotę, 22 września, odbyło się wyjątkowe spotkanie - „Miejski Dzień Seniora”. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, po czym Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie oraz Przewodniczący Rady Miasta w ciepłych słowach skierowanych do Prezesów Klubów i Stowarzyszeń działających na rzecz Seniorów na terenie miasta Wysokie Mazowieckie podziękowali m.in. za podejmowane inicjatywy, które sprawiają, że Seniorzy czują się potrzebni i aktywnie uczestniczą w życiu naszego miasta.

Jako pierwsza przed publicznością zaprezentowała się Folk Kapela „Góralska Hora”. Zespół przygotował na tę wyjątkową okazję muzykę inspirowaną melodiami m.in. słowackimi, węgierskimi czy też bałkańskimi. Występ jednej z bardziej cenionych grup muzycznych z polskich gór bardzo spodobał się publiczności oraz zaproszonym gościom.

Jako drugi na scenie wystąpił Ludowy Zespół Regionalny „MAZOWIA” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Członkowie zespołu zaprezentowali się w nowych strojach ufundowanych przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie. Podczas występu choreograf grupy zaprosił przybyłych gości do wspólnego tańca, który spowodował, że wszyscy się zintegrowali.

Kapela „KŁOSY” z Ciechanowca zaprezentowała się jako ostatnia, ale to właśnie przy ich energicznej muzyce wspólna zabawa trwała do końca imprezy.

W tym roku ze względu na remont budynku Miejskiego Ośrodka Kultury impreza odbyła się w Hotelu GUTLAND w Wysokiem Mazowieckiem i zgromadziła ok. 240 osób.

Za zdjęcia dziękujemy: www.wysokomazowiecki24.pl