DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Miejski Dzień Seniora już po raz trzeci w Wysokiem Mazowieckiem

W sobotę, 22 września, odbyło się wyjątkowe spotkanie - „Miejski Dzień Seniora”. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, po czym Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie oraz Przewodniczący Rady Miasta w ciepłych słowach skierowanych do Prezesów Klubów i Stowarzyszeń działających na rzecz Seniorów na terenie miasta Wysokie Mazowieckie podziękowali m.in. za podejmowane inicjatywy, które sprawiają, że Seniorzy czują się potrzebni i aktywnie uczestniczą w życiu naszego miasta.

 

Jako pierwsza przed publicznością zaprezentowała się Folk Kapela „Góralska Hora”. Zespół przygotował na tę wyjątkową okazję muzykę inspirowaną melodiami m.in. słowackimi, węgierskimi czy też bałkańskimi. Występ jednej z bardziej cenionych grup muzycznych z polskich gór bardzo spodobał się publiczności oraz zaproszonym gościom.

Jako drugi na scenie wystąpił Ludowy Zespół Regionalny „MAZOWIA” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Członkowie zespołu zaprezentowali się w nowych strojach ufundowanych przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie. Podczas występu choreograf grupy zaprosił przybyłych gości do wspólnego tańca, który spowodował, że wszyscy się zintegrowali.

Kapela „KŁOSY” z Ciechanowca zaprezentowała się jako ostatnia, ale to właśnie przy ich energicznej muzyce wspólna zabawa trwała do końca imprezy.

W tym roku ze względu na remont budynku Miejskiego Ośrodka Kultury impreza odbyła się w Hotelu GUTLAND w Wysokiem Mazowieckiem i zgromadziła ok. 240 osób.

 

Za zdjęcia dziękujemy: www.wysokomazowiecki24.pl

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com