Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

______________________________________________________________________________________________________________

Informacja

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że od dnia 22 listopada 2018 r. posiada w sprzedaży album pt. „Wysokie Mazowieckie w fotografii w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski 1918-2018” autorstwa Karola Głębockiego i Tomasza Śmigielskiego.

Album można zakupić w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury mieszczącym się w Urzędzie Miasta na II piętrze w pokoju nr 28 w godzinach 900 – 1430.

Serdecznie zapraszamy.

19. rocznica powstania Klubu Seniora "Pogodna Jesień"

W środę, dziesiątego października  br., Klub Seniora ,,Pogodna Jesień”  działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem obchodził  19. rocznicę powstania Klubu. Uroczystość rocznicową seniorów swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Miasta Jarosław Siekierko, zastępca Burmistrza Ewa Konarzewska, Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie  Krzysztof Krajewski,  Poseł na Sejm RP Lech Kołakowski, Dyrektor MOK Małgorzata Sałęga oraz delegacje Klubów Seniora z: Ciechanowca, Klukowa, Szepietowa, Czyżewa, Kuleszy Kościelnych i Kuczyna.

Wspólne świętowanie rozpoczęto od przywitania gości i wysłuchania występu chóru Klubu Seniora. W pogodny nastrój wszystkich wprowadził skecz w wykonaniu Pań: Cecylii Dąbrowskiej, Zuzanny Szepietowskiej oraz Haliny Lipki.

Po części artystycznej Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie razem z Dyrektor MOK złożyli na ręce Prezes Klubu Seniora ,,Pogodna Jesień” Stanisławy Dąbrowskiej podziękowania, a także życzenia: długich lat  życia w  dobrym zdrowiu, pełnych radosnego ciepła, pogody ducha, satysfakcji  z przeżytych lat oraz kolejnych Jubileuszy. Życzenia złożył również Poseł na Sejm Lech Kołakowski i Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie. Impreza rocznicowa odbyła się w „Piekielnej Kuchni” przy muzyce zespołu z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Dziękujemy sponsorom, którymi byli:

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie,

Poseł na Sejm Lech Kołakowski,

Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie,

Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem.