DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Niepodległa do Hymnu

Serdecznie zapraszamy do wspólnego zaśpiewania Mazurka Dąbrowskiego w dniu 11 listopada 2018 r. o godz. 1200  przy pomniku POW na Rynku Piłsudskiego w Wysokiem Mazowieckiem, które odbędzie się w ramach miejskich obchodów 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Miasto Wysokie Mazowieckie przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji śpiewania „Niepodległa do Hymnu”. Akcja ma na celu zachęcić Polaków do wspólnego i radosnego świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Prosimy o przekazanie informacji o powyższej akcji Państwa bliskim, przyjaciołom, sąsiadom, abyśmy mogli  zebrać się na Rynku Piłsudskiego w Wysokiem Mazowieckiem i przyłączyć do wykonania Mazurka Dąbrowskiego. O tej samej godzinie stacje radiowe w całej Polsce wyemitują hymn naszego Państwa, tak by każdy Polak mógł się dołączyć do wspólnego śpiewania. Tekst  hymnu będzie przygotowany i rozdawany na Rynku przy pomniku POW.   

Załączniki:
Pobierz plik (niepodległa do hymnu_plakat.jpg)Plakat_niepodległa_do_hymnu[ ]2081 kB
Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com