Ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Miejską Biblioteką Publiczną w Wysokiem Mazowieckiem zakończone

W dniach 28.01-01.02.2019 Miejski Ośrodek Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowały zajęcia feryjne dla dzieci, które związku z trwającym remontem budynku MOK odbyły się w Miejskim Zespole Szkół. Program ferii był niezwykle bogaty w zajęcia plastyczne, techniczne czy wokalne.

Dzieci robiły m. in. zwierzątka z balonów, zaproszenia na bal i ekologiczne przebrania, które mogły założyć na karnawałową imprezę. Bardzo dziękujemy dyrektorowi MZS, panu Jarosławowi Jankowskiemu za udostępnienie świetlicy oraz hali sportowej, dzięki czemu dzieci aktywnie spędziły ferie.