DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Miejską Biblioteką Publiczną w Wysokiem Mazowieckiem zakończone

W dniach 28.01-01.02.2019 Miejski Ośrodek Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowały zajęcia feryjne dla dzieci, które związku z trwającym remontem budynku MOK odbyły się w Miejskim Zespole Szkół. Program ferii był niezwykle bogaty w zajęcia plastyczne, techniczne czy wokalne.

Dzieci robiły m. in. zwierzątka z balonów, zaproszenia na bal i ekologiczne przebrania, które mogły założyć na karnawałową imprezę. Bardzo dziękujemy dyrektorowi MZS, panu Jarosławowi Jankowskiemu za udostępnienie świetlicy oraz hali sportowej, dzięki czemu dzieci aktywnie spędziły ferie.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com